Język:
PL RU

Poznaj historię naszej firmy

O firmie

PP-H TRIM-POT rozpoczęła działalność w 1995 roku jako niezależny podmiot gospodarczy w oparciu o polski, własny kapitał.

Głównym przedmiotem działalności Firmy jest dystrybucja różnego typu komponentów elektronicznych dla szerokiego grona kontrahentów z kraju i zagranicy.

Doświadczenie i lata pracy w branży elektrotechnicznej właścicielki i zarazem managera w jednej osobie, przemyślana polityka handlowa a także wykwalifikowana i wykształcona kadra pracownicza przyczyniły się niewątpliwie do sukcesu Firmy. Nieustanne poszerzanie oferty produktów elektronicznych ,solidność i terminowość w realizowaniu zamówień sprawia, że Firma jest uznawana za renomowanego i wiarygodnego dostawcę.

Wizja przyszłości

Firma Trim-Pot świadoma zmian w branży by sprostać potrzebom rynku sama kreuje nowe trendy: stawiając na nowoczesność technologię LED.

Główne zadania do wykonania to:

  • zmniejszenie zużycia energii cieplnej w gospodarstwach domowych co daje w efekcie mniejsze rachunki - efekt indywidualny i ograniczenie emisji gazów cieplarnianych - efekt globalny.
  • poprawa estetyki oświetlenia w pomieszczeniach zgodnie z wymogami nowoczesnej aranżacji wnętrz oraz oszczędnego oświetlenia na zewnątrz np. ogrodu czy tarasu.

W 2008 roku, Firma stawiając na nowe technologie otwarła salon prezentujący zastosowanie LED w praktyce.

Technologia LED to jest to co zapewnia wysoki poziom zadowolenia klientów, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania na co dzień.

Pamiętajmy Edison wynalazł żarówkę i zmienił swoją epokę, ty zmień swoje życie teraz i wyrzuć żarówkę weź i przełącz się na Technologię LED.

Galeria zdjęć

  • Dział sprzedaży
  • Magazyn
  • Salon sprzedaży
  • Ekspozycja naszego asortymentu
  • Ekspozycja przełączników
  • Ekspozycja lamp LED

Dane kontaktowe

TRIM-POT Zofia Senderska
Kocmyrzów, ul. Graniczna 46
32-010 Luborzyca

NIP: 945-000-04-99

tel: +48 12 387 06 01
fax: +48 12 387 06 02

email: biuro@ecoledy.pl

GPS: N: 50° 8' 20" E: 20° 7' 4"

Do góry

TRIM-POT Zofia Senderska
Kocmyrzów, ul. Graniczna 46
32-010 Luborzyca
Polska

tel. +48 12 387 06 01
fax. +48 12 387 06 02
biuro@ecoledy.pl

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl